Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до ДНЗ №264 на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти

Комунальний заклад

"Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) №264 Харківської міської ради"

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

Чого навчають дітей у дитячому садку

наша адреса:

м.Харків 61168

вул. Барабашова 44-а

т.(057) 725-18-41

Чекаємо Вас і Ваших діток

Подорож по закладу дошкільної освіти №264

Один день з організації харчування в закладі

Візитка закладу дошкільної освіти №264

Гарно в нашому садочку!

Наш садок всім - рідний дім.

То ж приводьте сина й дочку,

Будем раді вам усім!

15 квіт. 2024
Відеоролики для дітей, мінна безпека
Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці
10 квіт. 2024
USAID констатує зростання в Україні інтересу до культурних традицій
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) бачить зростання в Україні інтересу до культурних традицій і підтримує культурні заходи в країні.
8 квіт. 2024
Поради батькам.
Залежність дітей від гаджетів є серйозною проблемою, особливо у сучасному світі, де технології є складовою нашого повсякденного життя. Малюки з самого народження тримають телефони в руках, граючись в ігри чи переглядаючи мультфільми. Але постійне користування гаджетами може мати значний негативний вплив на розвиток дитини, її увагу та стан нервової системи. Тому поговоримо про залежність від гаджетів та способи боротьби з нею.